Zoek medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 1654

  • mw. drs. J.G.L. (Jacqueline) A-Tjak

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Clinical Psychology

    J.G.L.A-Tjak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. H. (Hillie) Aaldering

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Work and Organizational Psychology

    H.Aaldering@uva.nl | T: 0205257069

    Ga naar deze medewerker
  • mw. G.N.R. (Rozemijn) Aalpoel MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    WP Groep: Docenten Antropologie

    g.n.r.aalpoel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.J.J. (Anna) Aalten

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Cultural Sociology

    A.J.J.Aalten@uva.nl | T: 0627222124

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. P.W.H. (Paul) Aarts

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Transnational Configurations, Conflict and Governance

    P.W.H.Aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.S. (Ceren) Abacioglu

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programme group: Educational Sciences

    C.S.Abacioglu@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. G.B. (Gebeyehu) Abate

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    G.B.Abate@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A. (Ayda) Abdan Kondori

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    a.abdankondori@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. H. (Hanieh) Abeditehrani

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Clinical Psychology

    H.Abeditehrani@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L. (Leila) Abouyaala

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Afdeling Politicologie

    L.Abouyaala@uva.nl | T: 0205258838

    Ga naar deze medewerker
  • mw. F.J. (Funmilayo) Afolabi

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    F.J.Afolabi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. J.A. (Joost) Agelink van Rentergem Zandvliet

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Brain & Cognition

    J.A.Agelink@uva.nl | T: 0205256430

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.J. (Jane) Aggrey MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    J.J.Aggrey@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. O. (Orhan) Agirdag

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programme group: Educational Sciences

    O.Agirdag@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. T. (Tanja) Ahlin

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    t.ahlin2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A.K. (Anderson) Ahwireng

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    A.K.Ahwireng@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E. (Ellis) Aizenberg

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Challenges to Democratic Representation

    E.Aizenberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Nashia) Ajaz MPhil

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    N.Ajaz@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.L. (Alithe) van den Akker

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programme group: Preventive Youth Care

    A.L.vandenAkker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J. (Jeannette) van den Akker

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Work and Organizational Psychology

    j.vandenakker@uva.nl | T: 0205256860

    Ga naar deze medewerker